Najnowsze wpisy

W co pakować posiłki na wynos — wady i zalety różnych rozwiązań

Dodano:2022-12-19

Wzrost świadomości żywieniowej pozytywnie wpływa na nasze nawyki — w rezultacie coraz rzadziej jadamy w miejscach typu fast food i ograniczamy wyjścia do restauracji, starając się samodzielnie komponować zdrowe, zbilansowane posiłki. Przyrządzanie posiłków na wynos stało się normą, jednak wciąż nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób pakować produkty spożywcze, aby zachowały świeżość przez cały dzień, a nawet dłużej.

Jak przechowywać jedzenie w domu?

Dodano:2022-10-26

Czy wiesz, że przez niewłaściwy sposób przechowywania, jedzenie może stracić swoje wartości odżywcze, a nawet dwa razy szybciej ulec zepsuciu? Niestety wciąż zbyt mało osób zdaje sobie z tego sprawę, w konsekwencji czego marnujemy ogromne ilości produktów spożywczych.

Jak otworzyć i wyposażyć małe bistro?

Dodano:2022-06-01

Założenie własnego bistro jest marzeniem wielu osób. Chociaż jest to niełatwy biznes, daje mnóstwo satysfakcji - szczególnie tym, którzy lubią gotować. Otwarcie małej gastronomii wymaga sporo pracy i zaangażowania. Należy opracować koncepcję restauracji, dopełnić wszystkie formalności oraz zadbać o odpowiedni marketing, który pozwoli firmie odnieść sukces. Niezbędne będzie wyposażenie bistra w profesjonalne urządzenia do gotowania. Jak otworzyć i wyposażyć małe bistro? Na te pytania odpowiemy w poniższym poradniku!

Opakowania klapowe - rodzaje i zastosowanie

Dodano:2022-03-18

Pudełka klapowe są najczęściej wybieranym rodzajem kartonów. Fakt ten nie powinien nikogo dziwić - mają one cały szereg zalet, dzięki którym świetnie spełniają powierzone sobie zadania, do tego będąc wyjątkowo łatwymi w użytkowaniu. Opakowania klapowe są funkcjonalne, dostępne w ogromnej gamie rozmiarów i do tego mają niską cenę.

Techniczne wyposażenie magazynu

Dodano:2021-10-06

Wyposażenie magazynów obejmuje wszystkie elementy, które ułatwiają i przyspieszają pracę, pozwalają na bezproblemowe składowanie materiałów, wpływają na zachowanie bezpieczeństwa i funkcjonalność powierzchni. Dobierając akcesoria magazynowe, szczególną uwagę musimy zwrócić na charakter magazynu, z którym mamy odczynienia i zastanowić się, jakie będzie spełniał funkcje.