Pudełka na ciasto weselne

Elegancki pojemnik na ciasto dla gości weselnych

Rozpowszechnioną formą podziękowania za przybycie na ślub i wesele jest ciasto dla gości weselnych, aby  Specjalnie przygotowane na tę okazję weselne pudełka na ciasta weselne z nadrukiem, dostępne są w naszej hurtowni w atrakcyjnych cenach.

Pudełka na ciasto weselne są wykonane z grubej tektury. Opakowania są wytrzymałe, lekkie i estetyczne. W naszym sklepie znaleźć można pudełka w różnych rozmiarach i kolorach. Modne i eleganckie wzory wykorzystane na pudełkach przyciągają wzrok. Jeśli jednak wolisz klasyczne pudełka, posiadamy również modele bez nadruków w białym kolorze. 

Weselne pudełko dostarczamy w formie do samodzielnego złożenia, dzięki czemu nie zajmuje one dużo miejsca przy przechowywaniu. Proces składania jest łatwy, szybki i nie wymaga użycia kleju.

Sprzedawane przez nas produkty przeznaczone są do kontaktu z żywnością i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Przechowywane w nich ciasta zachowują swój smak i wygląd.

Zamawiając produkty w naszej hurtowni za kwotę co najmniej 600 złotych, nie ponoszą Państwo kosztów związanych z wysyłką. Towar wysyłamy całkowicie za darmo. Wybierając naszą hurtownie, mogą liczyć Państwo na niską cenę oraz najwyższą jakość produktów.

Taka forma podziękowania dla gości za ich obecność będzie miłym gestem wdzięczność, a piękne pudełko oznaką, że są dla nas ważni i staramy się sprawić im przyjemność.Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi kategoriami w naszym sklepie internetowym.

Być może zainteresują cię także: opakowania na ciasto, opakowania na ciasto komunijne, pudełko na tort.

Filtry
0PLN 2PLN