Okazjonalne pudełka na ciasto

Opakowania na komunijne ciasto i nie tylko

Formą podziękowania za przybycie na Komunię Świętą dla gości jest ofiarowanie im serwowanych na przyjęciu słodkości.Ten zwyczaj jest formą podziękowania za obecność w jednym z najważniejszych momentów dziecka. Aby dodatkowo podkreślić wyjątkowość tego dnia proponujemy zapakować ciasto komunijne w piękne, specjalnie na tę okazję przygotowane opakowania. Opakowania posiadają eleganckie nadruki, tematycznie związane ze świętowaniem okazji.

Opakowania na ciasto zostały wykonane z grubej, białej tektury najwyższej jakości, dzięki czemu opakowanie jest wytrzymałe i nie rozmięka pod wpływem mas i galaretek. Pozwoli na bezpieczny transport ciastek, bez obawy o ich uszkodzenie. Dodatkowo opakowania nie zmienią smaku przechowywanych ciast i ciastek, nawet podczas dłuższego ich przechowywania.

W naszym bogatym asortymencie znaleźć można także opakowania z nadrukami na inne uroczyste okazje.Zapraszamy do sprawdzenia również pozostałych kategorii produktów dostępnych w hurtowych cenach. 

Opakowania dostarczane są w postaci wygodnych do przechowywania paczek. Zawarte w nich pudełka okolicznościowe składa się łatwo i szybko.Nie musisz martwić się o konieczność taśm, klejów czy innych akcesoriów.

Przy zamówieniach powyżej 600 złotych wysyłka gratis.