Serwetki gastronomiczne

Papierowe serwetki w modnych wzorach i kolorach

Serwetki gastronomiczne to element wyposazenia niezbędny w każdym punkcie gastronomiczny, nie zależenie czy jest to bar, restauracja kawiarnia czy cukiernia. Niezależnie czy prowadzisz fast-food czy eksluzywną restauracje, serwetki gastronomiczne są nieodzownym elementem wyposażenia. Serwetki wykorzystywane są również w warunkach domowych.  Jest nie nieodzowny element każdej imprezy ze znajomymi czy spotkań w rodzinnym gronie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo ogromny wybór dostępnych serwetek, w wielu wersjach kolorystycznych, oryginalnym wzornictwie czy kształcie. Duża dostępność produktów z tej kategorii oraz ich niska cena, sprawia że jest to tak popularna kategoria w naszym sklepie internetowym.

Znaleźć można jednokolorowe serwetkim jak również te z oryginalnym motywem, np świątecznym. NIe tylko służą utrzymaniu czystości, ale także są elementem dekoracyjnym stołu. Wykonane z celulozy, jednowarstwowe lub kilkuwarstwowe dostępne są w dużych paczkach mieszczących po 100, 200, 500 czy nawet 1000 sztuk. Duże opakowania dostępne, charakteryzuje świetna cena., Wielopaki pozwolą na oszczędność, oraz pewność że klienci czy domownicy zawsze mogą zadbać o czystość dłoni czy ust przy stole. Sprawdź chłonne i eleganckie serwetki w modnych wzorach i kolorach.

 

Serwetki celulozowe w najlepszych cenach

Zapraszamy do sprawdzenia wyjątkowej oferty na papierowe serwetki, bez których nie może funkcjonować żaden lokal gastronomiczny. Dzięki dużym opakowaniom, mogą Państwo zakupić serwetki w jednej z najlepszych cen jednostkowych  na rynku. Decydując się na naszą ofertę wybierasz nie tylko wygodne i funkcjonalne elementy wyposażenia, ale zadbasz takżeo design. Możesz zdecydować się na białe serwetki, lub te o wyrazistej kolorystyce lub ozdobnym wykończeniu.W ofercie znajdują się wyłącznie najwyższej jakości produkty, charakteryzujące się dużą wytrzymałością oraz chłonnością. Materiał z którego zostały wykonane jest miękki i przyjemny w dotyku. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich produktów w kategorii jak również pozostałego wyposażenia dostępnego w naszym sklepie internetowym.

Filtry
2PLN 88PLN