Kubki papierowe i akcesoria

Kubki jednorazowe na ciepłe i zimne napoje

Kubki papierowe doskonale sprawdzają się na przyjęciach i uroczystościach rodzinnych w ogrodzie, imprezach plenerowych, grillach oraz na piknikach. Ich uniwersalność sprawia że wykorzystane są zarówno w punktach gastronomicznych, lecz świetnie sprawdzą się także w domu. Mała waga oraz łatwość z przechowywaniem sprawiają, że kubki papierowe stosowane są również w automatach z kawą i herbatą. Dużą zaletą jednorazowych kubków papierowych jest ich lekkość, wygoda użytkowania oraz fakt, że nie tłuką się, gdy upadają na podłoże. Nie zmieniają one również smaku serwowanych napojów. Cechy te sprawiły, że wykonane z papieru naczynia są bardzo popularne i używane są przy każdej okazji.

Przygotowując przyjęcie warto zaopatrzyć się także w słomki do napojów, talerzyki, tacki papierowe oraz serwetki gastronomiczne. Wszystkie nasze produkty dostępne są w wielu wariantach - różnić je może kształt, kolor, pojemność czy materiały użyte do ich stworzenia.

Kubki na kawę na wynos

Do gorącej kawy lub herbaty najlepiej sprawdzą się kubeczki jednorazowe do gorących napojów o grubszej strukturze. Wykorzystuje się je na stacjach benzynowych, w kawiarniach, barach, punktach gastronomicznych, które wydają gorące i zimne napoje na wynos. Do zabezpieczenia napoju używane jest specjalne wieczko z otworem do picia. Dzięki niemu możemy rozkoszować się smakiem pysznej kawy czy herbaty, bez obawy przed rozlaniem jej w podróży. Kubeczki papierowe powlekane są od wewnątrz warstwą polimeru, dzięki czemu dobrze izolują od gorącego napoju. W naszych kubkach jednorazowych nie ma obawy o ich przemakanie czy cieknięcie, niezależnie od tego, jaka będzie temperatura serwowanego napoju.

Kubki papierowe do kawy po wykorzystaniu przeznaczone są do recyklingu. Warto wybierać właśnie ten rodzaj opakowania ze względu na większą troskę o środowisko niż w przypadku, gdybyśmy wybrali kubeczki plastikowe. Kubek papierowy nadaje się zarówno do gorących napojów (np. kawa lub herbata), jak i do zimnych napoi.

Wybierz pojemność i kolor kubka

Kubek papierowy daje duże możliwości dostosowywania go do własnych upodobań. W naszej ofercie znaleźć można jednorazowe kubki papierowe w różnych kolorach - na przykład białe, brązowe, turkusowe czy pomarańczowe lub kubeczki z estetycznymi, przyciągającymi wzrok nadrukami. Kubki papierowe z nadrukiem to doskonały wybór, aby wyróżnić się swoją ofertę napojów. Naczynia mogą różnić się od siebie także strukturą - ścianki mogą być gładkie lub karbowane.

Kubki oferowane przez firmę RADPAK dostępne są w różnych wariantach pojemności. Najmniejszy kubek papierowy może mieć pojemność 80 ml, a największy to aż 500 ml. Do najpopularniejszych należą opakowania 250 ml, 300 ml oraz 400 ml.

Akcesoria do kubków papierowych

W naszej ofercie znaleźć można również całą gamę akcesoriów, takich jak uchwyty, tacki, nosidła, ochraniacze czy wieczka o różnej wielkości. Wszystkie produkty wykonano z najwyższej jakości materiałów, które spełniają restrykcyjne normy dopuszczenia produktu do kontaktu z żywnością. Nasz kubek papierowy to niska cena za najwyższej jakości produkt. Zapraszamy do sprawdzenia również pozostałych produktów przeznaczonych do gastronomii.

Filtry
0PLN 38PLN