Kubki papierowe i akcesoria

Kubki papierowe i akcesoria

Kubki jednorazowe na ciepłe i zimne napoje

Kubki jednorazowe doskonale sprawdzają się na przyjęciach i uroczystościach rodzinnych w ogrodzie, imprezach plenerowych, grillach oraz na piknikach. Ich uniwersalność sprawia że wykorzystane są zarówno w punktach gastronomicznych czy w domu. Jednorazowe kubki z papieru charakteryzują się lekkością, wygodą użytkowania oraz nie tłuką się. Cechy te sprawiły że niemal na każdym kroku znaleźć można znaleźć kubeczki papierowe w naszym życiu. Kubki jednorazowe do kawy po wykorzystaniu przeznaczone są do recyklingu, dlatego warto wybierać właśnie ten rodzaj, ze względu na troskę o środowisko. Kubek papierowy nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych napoi.

Przygotowując przyjęcie warto zaopatrzyć się także w słomki do napojów, talerzyki, tacki papierowe oraz serwetki gastronomiczne. Wszystkie nasze produkty dostępne są w wielu wariantach, dotyczy to kształtu, pojemności , kolorystyki jak i materiałów użytych do ich stworzenia.

Oferowane przez nas produkty idealnie nadają się także dla kawiarni, barów, punktów gastronomicznych, które wydają gorące i zimne napoje na wynos. Wykonane z papieru naczynia powlekane są od wewnątrz warstwą polimeru, dzięki czemu dobrze izolują od gorącego napoju. W naszych kubkach jednorazowych nie ma obawy o ich przemakanie czy cieknięcie, niezależnie od tego, jaka będzie temperatura serwowanego napoju.

Jednorazowe kubki - różne pojemności

Mała waga oraz łatwość z przechowywaniem sprawiają, że papierowe kubki stosowane są w automatach z kawą i herbatą. Kubek papierowy, nie zmienia również smaku serwowanych napojów. Kubki papierowe z nadrukiem to doskonały wybór, aby wyróżnić się swoją ofertę napojów .

W naszej ofercie znaleźć można kubki papierowe białe, brązowe, karbowane, z nadrukiem oraz całą gamę akcesoriów takich jak uchwyty, tacki, nosidła, ochraniacze czy wieczka o różnej wielkości. Wszystkie produkty wykonano z najwyższej jakości materiałów, które spełniają restrykcyjne normy dopuszczenia produktu do kontaktu z żywnością. Niska cena kubków przy najwyższej jakość. Zapraszamy do sprawdzenia również pozostałych produktów przeznaczonych do gastronomii.

Filtry
0PLN 38PLN