Kubki papierowe i akcesoria

Kubki jednorazowe na ciepłe i zimne napoje

Kubki jednorazowe doskonale sprawdzają się na przyjęciach i uroczystościach rodzinnych w ogrodzie, imprezach plenerowych, grillach oraz na piknikach. Ich uniwersalność sprawia że wykorzystane są zarówno w punktach gastronomicznych czy w warunkach domowych. Jednorazowe kubki z papieru charakteryzują się lekkością, wygodą użytkowania oraz nie tłuką się Cechy te sprawiły że niemal na każdym kroku znaleźć można znaleźć kubki jednorazowe w naszym życiu. Kubki po wykorzystaniu przeznaczone są do recyklingu,dlatego warto wybierać właśnie ten rodzaj, ze względu na swoje ekologiczne właściwości. Kubki jednorazowe są idealnym rozwiązaniem kiedy po spotkaniu z przyjaciółmi nie chcesz spędzić wieczoru przy brudnych naczyniach. 

Przygotowując przyjęcie warto zaopatrzyć się także w słomki do napojów, talerzyki, tacki papierowe oraz serwetki gastronomiczne. Wszystkie nasze produkty dostępne są w wielu wariantach, dotyczy to kształtu, pojemności , kolorystyki jak i materiałów użytych do produkcji. 

Oferowane przez nas produkty idealnie nadają się także dla kawiarni, barów, punktów gastronomicznych, które wydają gorące i zimne napoje swoim klientom. Wykonane z papieru naczynia powlekane są od wewnątrz warstwą polimeru, dzięki czemu dobrze izolują od gorącego napoju. W naszych kubkach jednorazowych nie ma obawy o ich przemakanie czy cieknięcie, niezależnie od tego, jaka będzie temperatura czy rodzaj napoju.

Jednorazowe kubki - różne pojemności

Mała waga oraz łatwość z przechowywaniem sprawiają, że papierowe kubki stosowane są w automatach z kawą i herbatą. Jednorazowe kubki, nie zmieniają również smaku serwowanych napojów. Kubki w naszym sklepie dostępne są w najpopularniejszych na rynku pojemnościach, dlatego niezależnie od branży znajdziesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb 

W naszej ofercie znaleźć można kubki papierowe białe, brązowe, karbowane, z nadrukiem oraz całą gamę akcesoriów takich jak uchwyty, tacki, ochraniacze i wieczka. Wszystkie produkty wykonano z najwyższej jakości materiałów, które spełniają restrykcyjne normy dopuszczenia produktu do kontaktu z żywnością. Zapraszamy do sprawdzenia również innych kategorii!

Filtry
0PLN 38PLN