Opakowania styropianowe

W tych pudełkach nic nie stygnie

Pudełka styropianowe to produkt, którego nie może zabraknąć w punktach gastronomicznych, barach, restauracjach i firmach cateringowych. Są one doskonałym sposobem na przechowywanie i transportowanie żywności. Zamknięte w nich potrawy nie zmieniają swojego smaku oraz przez długi czas utrzymują odpowiednią temperaturę.

Sprawdź także naszą ofertę na: kubki styropianowe, opakowania garmażeryjne

Pudełka wykonane z polistyrenu są trwałe, sztywne i szczelne. Podczas transportu pojemniki nie wyginają się i nie odkształcają, dzięki czemu klient otrzyma posiłek estetycznie zapakowany. Można w nich przechowywać pasty, sosy, sałatki, bez obaw, że coś się wyleje.  

W naszej ofercie dostępne są pudełka styropianowe różnych wielkości i kształtów. Na stronach sklepu znajdą Państwo pojemniki styropianowe niedzielone, jak również dwu lub trójdzielne. Są one doskonałe do pakowania na wynos posiłków składających się z kilku składników, które nie powinny się ze sobą zmieszać podczas transportu.

Oferujemy również pojemniki na zupy wykonane ze styropianu o różnych objętościach. Dzięki izolacyjnym właściwościom materiału, z którego wykonano pojemnik, zupa będzie miała taką samą temperaturę, jak w chwili jej pakowania.

Do pudełek ze styropianu polecamy także sztućce jednorazowe.

Pudełka wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Posiadają atesty Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny i są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

 

Filtry
7PLN 160PLN