Opakowania Ekologiczne

Firma Radpak specjalizuje się w imporcie opakowań ekologicznych wysokiej jakości. Proces tworzenia naszego asortymentu nie szkodzi środowisku, a materiały jakich używamy są biodegradowalne (szybko się rozkładają), tak więc towar jest w zgodzie z tak ważną kwestią jaką jest ekologia. Konsumenci coraz częściej decydują się na jednorazowe opakowania ekologiczne, a jako, że naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta - dostarczamy je i dbamy o ich jakość.

Szeroka Oferta Sklepu Radpak

W tej kategorii znajdują się ekologiczne opakowania między innymi takie jak: torby, kubki, pojemniki, słomki, sztućce, talerze, miski i wiele innych. Produkty najczęściej wykonane są z trzciny cukrowej lub drewna, gwarantuje to trwałość i wytrzymałość na szeroki zakres temperatur przy jednoczesnym dbaniu o ochronę środowiska. Asortyment świetnie nada się na eventy organizowane na zewnątrz jak pikniki, ogniska czy wycieczki.

Producent opakowań Radpak zaprasza do szczegółowego zapoznania się z ofertą. Zachęcamy również do kontaktu w celu uzyskania fachowego doradztwa.

Filtry
3PLN 480PLN