Opakowania tekturowe

Bogaty wybór opakowań tekturowych przeznaczonych do punktów gastronomicznych, jak również cukierni. Opakowanie z tektury jest doskonałym wyborem ze względu na jego funkcjonalność w połączeniu ze stosunkowo niską ceną. Opakowania tekturowe pozwalają na bezpieczny transport szerokiej gamy dań gotowych. Wybierane są również przez punkty gastronomiczne, w których klienci spożywają produkty poza lokalem. Opakowania tekturowe są przyjazne dla środowiska, wykonane z biodegradowalnej tektury.

Pojemniki tekturowe do dań ciepłych

Pudełka, tacki i kartoniki tekturowe dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach, dlatego możemy podawać w nich szeroką gamę produktów. Opakowania do takich dań jak hamburgery, kebaby, zapiekanki czy frytki wybierane są zarówno do małej gastronomii, lokali gastronomicznych typu pizzeria, food trucków, jak i stacje benzynowe. Pudełka z tektury to doskonały sposób, aby z oferty firmy skorzystało coraz większa grupa konsumentów troszczących się o środowisko naturalne.

Prowadzisz firmę cateringową? A może zajmujesz się sprzedażą jedzenia na wynos lub dowozisz je do swoich klientów? Koniecznie poznaj ciągle rozszerzającą się ofertę ekologicznych opakowań tekturowych.

Filtry
9PLN 71PLN