Reklamówki HDPE zrywki

Wytrzymałe i trwałe torby spożywcze

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo najwyższej jakości reklamówki zrywki posiadające atesty PZH, pozwalające na pakowanie, przenoszenie i przechowywanie żywności. Zarówno owoce, warzywa, jak i mięso może być przenoszone w reklamówkach. Klienci jak i sprzedawcy cenią je sobie ze względu na uniwersalność

Dzięki zastosowaniu doskonałej jakości materiałów reklamówki zrywki wytrzymują wysokie obciążenia przy zachowaniu odpowiedniej elastyczności. Dostępne są modele w różnych kolorach, w wielu pojemnościach i wielkościach.

Sprawdzają się zarówno w sklepach wielobranżowych, targach, bazarach, jak i wszędzie gdzie klient potrzebuje przetransportować towar. Są lekkie a zarazem wytrzymałe. Reklamówki towarzyszą nam na co dzień, często nie wyobrażamy sobie, na co moglibyśmy je zamienić. Wybierz odpowiednie reklamówki dla swoich klientów.

Reklamówki dostępne w popularnej formie tzw. zrywki, jak i na rolce, sprzedawane są w dużych, ekonomicznych opakowaniach, dzięki czemu możliwa jest do uzyskania niska cena jednostkowa reklamówki.

Filtry
3PLN 15PLN