Opakowania foliowe

Wytrzymałe i trwałe woreczki, folie, reklamówki

Opakowania foliowe stworzone są z bezpiecznych i trwałych tworzyw sztucznych, które zastępują opakowania papierowe. W zależności od rodzaju posiadają ogromne możliwości wykorzystania zarówno w przemyśle, jak i użytku domowym. Idealnie nadają się do kontaktu żywnością, nie pochłaniają wilgoci, co również wpływa na maksymalną długość przechowania towaru. Wytwarzane folie są w większości bezbarwne, dzięki czemu bez trudu można sprawdzić stan przechowywanego towaru. Zamykanie folii odbywać się może na kilka sposobów w zależności od rodzaju produktu. Oferujemy folie idealnie nadające się do zgrzewana ich ze sobą, dzięki czemu wewnątrz opakowania produkt jest odizolowany od obecnych w powietrzu bakterii. Pozytywnie wpływa to na czas przechowywania artykułów spożywczych.

Innymi sposobami zabezpieczenia są zamknięcia strunowe lub specjalne taśmy.

W przeciwieństwie do papierowych odpowiedników, foliowe opakowania charakteryzuje wysoka wytrzymałość oraz odporność na wilgoć czy różnice temperatur.

W kategorii tej dostępne są zarówno folie wytwarzane z różnych tworzyw, jak i woreczki foliowe oraz reklamówki foliowe. Produkty przeznaczone dla firm, branży spożywczej, sklepów czy domów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Bestseller
566
Filtry
1PLN 250PLN