Opakowania na torty

Tort w eleganckim pudełku

Torty to największe i najsłodsze dzieła wychodzące spod ręki cukiernika. Zachwycają swoim wyglądem i zniewalają smakiem. Mistrzowie cukiernictwa są w stanie z prostych składników wyczarować istne arcydzieła. Problem pojawia się jednak w chwili, kiedy trzeba taki tort przetransportować bezpiecznie na przyjęcie.

Zróżnicowana oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania i pudełka na torty w różnych wymiarach i kształtach. Nasze produkty są niezwykle wytrzymałe i są w stanie pomieścić wypieki o wysokości do 0,5 metra.

Pudełko na tort wykonane jest z grubej tektury pokrytej polipropylenem, która jest odporna na tłuszcz i wilgoć. Nasze produkty są wytrzymałe skonstruowane w taki sposób, by można było bezpiecznie przewozić w nich torty. Nasz asortyment zawiera pudełka jedno, dwu i trzyczęściowe, dzięki czemu każdy wybierze odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Łatwe i sprawne składanie opakowań

Istotną zaletą pudełek jest fakt, że w bardzo łatwy i szybki sposób się je składa. Nie potrzebne są też żadne materiały łączące. Wystarczy parę zgięć i w mgnieniu oka są gotowe do użytku. Opakowania na wyroby cukiernicze dostarczane są w łatwych do przechowywania paczkach, dzięki czemu nie zajmują one dużo miejsca.

Nasze opakowania na torty wykonane są z materiałów posiadających wszelkie atesty do obrotu na rynku oraz kontaktu z jedzeniem. Dajemy gwarancję na najwyższą jakość naszego asortymentu

Wszystkie zamówienia powyżej 600 złotych przesyłamy bezpłatnie pod wskazany w zamówieniu adres.

 
 
Filtry
6PLN 47PLN