Opakowania na pączki

Starannie zapakowane pączki

Doskonałym smakiem pączków możemy cieszyć się nie tylko w Tłusty Czwartek. Smażone na głębokim tłuszczu lub pieczone w wysokiej temperaturze okrągłe wyroby cukiernicze z ciasta drożdżowego nadziewane są marmoladą lub konfiturą.

Gotowe pączki układa się w specjalne kartonowe opakowanie zbiorcze, które mają za zadanie zabezpieczyć słodkości przed uszkodzeniem. Przewożone w takich pudełkach produkty docierają do sklepów nienaruszone.

Oferowane przez nas pudełka na pączki wykonane są z mocnej falistej tektury, która zachowuje swoje właściwości mimo przesiąknięta tłuszczem i wodą. Kartony dostarczane są w foremnych pudełkach, dzięki czemu ich przechowywanie nie stanowi problemu nawet w najmniejszych zakładach cukierniczych.

Pudełka łatwo się składa, a do ich formowania nie jest wymagany żaden materiał łączący.

W naszym asortymencie dostępne są także kartony z kolorowym nadrukiem, które dodatkowo podkreślą estetykę wyrobu cukierniczego. Ten typ pudełek jest w stanie pomieścić do 8 pączków.

Niezbędne wyposażenie każdej cukierni i piekarni

Nasza firma oferuje doskonałej jakości kartonowe pudełka do przechowywania i transportowania produktów cukierniczych. Poza kartonami zbiorczymi istnieje także możliwość zamówienia opakowań indywidualnych, w których można serwować wyroby cukiernicze. Dostępne są u nas: torebki papierowe, w które zapakować można kilka drożdżówek oraz tacki cukiernicze, na których słodkości będą się pięknie prezentowały

Darmowa dostawa

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online z opakowaniami jednorazowymi. Każdy kto dokona zakupu za kwotę co najmniej 600 złotych może liczyć na to, że cały towar zostanie do niego dostarczony zupełnie za darmo.