Opakowania na pączki

Starannie zapakowane pączki

Doskonałym smakiem pączków możemy cieszyć się nie tylko w Tłusty Czwartek. Smażone na głębokim tłuszczu lub pieczone w wysokiej temperaturze okrągłe wyroby cukiernicze z ciasta drożdżowego nadziewane są marmoladą lub konfiturą.

Gotowe pączki układa się w specjalne kartonowe opakowanie zbiorcze, które mają za zadanie zabezpieczyć słodkości przed uszkodzeniem. Przewożone w takich pudełkach produkty docierają do sklepów nienaruszone.

Solidne opakowania na pączki

Oferowane przez nas pudełka na pączki wykonane są z mocnej falistej tektury, która zachowuje swoje właściwości mimo przesiąknięta tłuszczem i wodą. Kartony dostarczane są w foremnych pudełkach, dzięki czemu ich przechowywanie nie stanowi problemu nawet w najmniejszych zakładach cukierniczych.

Pudełko na pączki - przygotowanie

Oferowane przez nas pudełka na pączki bardzo szybko i łatwo się składa. Pudełko na pączki jest gotowe po wykonaniu kilku ruchów rękami i gotowe. Nie potrzebujesz żadnych materiałów łączących.

W naszym asortymencie dostępne są także odpowiednie opakowania na pączki z kolorowym nadrukiem, które dodatkowo podkreślą estetykę wyrobu cukierniczego. Ten typ pudełek jest w stanie pomieścić do 8 pączków.

KARTONY SKŁADANE NA PĄCZKI 61x41x8,5cm A1300
KT10266

Niezbędne wyposażenie każdej cukierni i piekarni

Nasza firma oferuje doskonałej jakości kartonowe pudełka do przechowywania i transportowania produktów cukierniczych. Poza kartonami zbiorczymi istnieje także możliwość zamówienia opakowań indywidualnych, w których można serwować wyroby cukiernicze. Dostępne są u nas: torebki papierowe, w które zapakować można kilka drożdżówek oraz tacki cukiernicze, na których słodkości będą się pięknie prezentowały.

Opakowania na pączki

Opakowania na pączki dostępne w naszej ofercie, świetnie sprawdzą się także do transportu różnorodnych ciast i ciasteczek. Wysokie brzegi zapobiegają wypadaniu słodkości. Dodatkowo nasze opakowania na pączki skonstruowane są w taki sposób, by można było je ustawiać jedno na drugim. Znacznie to ułatwia transport wypieków oraz zapewnia stabilne ustawienie kartonów w cukierni.

Nasze opakowania są w pełni przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Kupując u nas opakowania na pączki, zyskujesz odpowiednie zabezpieczenie dla wypieków i gwarancję zachowania smaku.

Darmowa dostawa

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online z opakowaniami jednorazowymi. Każdy, kto dokona zakupu za kwotę co najmniej 800 złotych, może liczyć na to, że cały towar zostanie do niego dostarczony zupełnie za darmo.

Nie czekaj i zaopatrz się w solidne pudełka na pączki już teraz!