Opakowania dla rolnictwa

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów związanych z przechowywaniem i transportem produktów rolno-spożywczych. W trosce o środowisko w naszej ofercie znajda Państwo produkty biodegradowalne i stworzone z materiałów ekologicznych. W trosce o środowisko naturalne ograniczamy udział plastiku w oferowanych przez nas produktach. Jako producent i hurtownia opakowań stale rozwijamy ofertę produktów, odpowiadając na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Lata współpracy z sektorem rolnictwa i ogrodnictwa pozwoliły na stworzenie szerokiej gamy produktów o najlepszych parametrach użytkowych.

KARTON KLAPOWY 3W ZEW. 200X120X80MM A20
KK24935

Szeroka oferta opakowań dla rolnictwa, sadownictwa i przetwórstwa

Nasza oferta to nie tylko szereg opakowań na owoce i warzywa, to także worki raszlowe na warzywa i owoce, gumki recepturki, opakowania kartonowe itp. Opakowania dla rolnictwa wybierane są przez rolników indywidualnych sprzedających swoje płody rolne, hurtownie, zakłady przetwórcze jak również sieci handlowe. Wiemy jak wymagającym sektorem jest rolnictwo, i jak wiele zależy od prawidłowego przechowywania i transportu. W trosce o Państwa czas staramy się, aby na bieżąco uzupełniać stany magazynowe każdego z produktów.

Wysoka jakość produktów, konkurencyjna cena jak również szybkie dostawy doceniane są przez stałych klientów, których liczba z roku na rok ciągle rośnie. Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej oferty przeznaczonej dla rolnictwa, jak również pozostałych kategorii produktów. Jeśli nie znaleźli Państwo poszukiwanego produktu, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.