Chemia profesjonalna

Środki czystości dla prawdziwych profesjonalistów

W tej kategorii znajdą Państwo profesjonalne środki czystości, które znajdą zastosowanie w biurze, firmie czy nawet domu. Szeroki wybór środków sprawi, że każdy klient znajdzie taki, który spełnia jego wymagania i potrzeby. Nasza chemia gospodarcza przeznaczona jest do sprzątania różnych powierzchni i usuwania wielu rodzajów zabrudzeń, przez co może być wykorzystywana przez profesjonalne firmy sprzątające, restaurację, hotele, budynki użyteczności publicznej czy klientów indywidualnych.

Czysty sklep, biuro, restauracja i nie tylko

Oferowane przez nas artykuły są w pełni specjalistyczne, dopuszczone są do użytku w gastronomii, przemyśle spożywczym, szpitalach, posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz spełniają rygorystyczne normy Unii Europejskiej. W ofercie naszej firmy znajduje się profesjonalna chemia najwyższej jakości. Jest wyjątkowa dzięki doskonałej skuteczności działania produktów, wysokiej wydajność oraz niskiej ceny środków do czyszczenia. Produkty są dobrze opisane, na etykiecie znajduje się dokładny opis zastosowania i dozowania, który zapewnia uzyskanie najlepszego efektu.

Profesjonalne środki czystości

Poza środkami do czyszczenia w naszej ofercie przygotowaliśmy, również produkty myjące. Poza klasycznymi płynami i środkami do mycia naczyń, sprzętu i wyposażenia kuchennego znajdą Państwo również preparaty do mycia różnego rodzaju zabrudzeń i do każdej powierzchni: podłóg, blatów, schodów, szyb czy luster. Dzięki naszej chemii profesjonalnej, znikną nawet najcięższe do usunięcia zabrudzenia. Posiadamy preparaty do kamienia naturalnego, drewna, paneli, płytek czy elementów ze stali nierdzewnej. Oferowane przez nas produkty myjące dostępne są w różnych pojemnościach, w formie gotowych do użycia preparatów bądź koncentratów. Zakupione w naszym sklepie środki czystości to gwarancja zadowolenia, ponieważ zawarte w nich substancje wyczyszczą każdą powierzchnię.

W ofercie naszego sklepu znajduje się również chemia profesjonalna do mycia i pielęgnacji samochodów - duży wybór wysokiej jakości produktów, które są wykorzystywane w profesjonalnych zakładach zajmujących się car detailingiem. Dzięki nam mogą Państwo wykorzystać je także w warunkach domowych.

Środki do dezynfekcji

Dużą popularnością cieszy się również nasza szeroka gama produktów do dezynfekcji i higieny. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno preparaty do dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni, jak i sprzętów. Oferujemy również produkty higieny osobistej, takie mydła, żele i płyny do dezynfekcji rąk i antybakteryjne.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich naszych produktów w kategorii chemia profesjonalna.

Przy zamówieniu powyżej 600 zł oferujemy rabat w postaci wysyłki na nasz koszt.

Filtry
8PLN 170PLN