WORECZKI MOLETOWANE DO PAKOWANIA PRÓŻNIOWEGO 20X30CM A50 (1)
Cena netto:
18,13PLN
Cena:
22,30PLN
Dostępność:duża
Udostępnij:
WORECZKI MOLETOWANE - 50szt

Rozmiar: 20X30cm

Worki moletowane przeznaczone są do wydłużania przydatności do spożycia produktów spożywczych. Przystosowane do używania w listwowych pakowarkach zewnętrznych.

Idealnie nadają się do próżniowego pakowania i przechowywania (także mrożenia): mięs, wędlin, serów (w tym serów dojrzewających), ryb, warzyw, owoców, grzybów, przypraw, ziół, pierogów, naleśników i wielu innych produktów (nie tylko spożywczych).

 

Niezastąpione w barach, restauracjach, zakładach przetwórstwa mięsnego i spożywczego. Ich zalety docenią również osoby często podróżujące (w szczególności kierowcy międzynarodowi czy rodacy pracujący za granicą), a także użytkownicy domowi. Niezbędne wszędzie tam, gdzie potrzebne jest jak najdłuższe zachowanie świeżości produktów.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także:

1187
PP07884
7.89PLNnetto 9.70PLNbrutto
TR09765