Cena netto:8,46PLN
Cena:10,40PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:
Preparat do mycia szyb i innych gładkich powierzchni. W jego skład wchodzą odpowiednio dobrane środki powierzchniowo czynne, dzięki czemu z łatwością usuwa uporczywe zacieki, odciski palców i ślady po insektach. Rozpuszczalniki zawarte w preparacie posiadają doskonałe właściwości solwatacyjne i obniżają napięcie powierzchniowe, dzięki czemu preparat poradzi sobie nawet z trudnym do usunięcia brudem. Po jego użyciu pozostaje świeży zapach i idealnie lśniące powierzchnie, na których już nie będzie się osadzał kurz.
PrzeznaczeniePrzeznaczenie:
PŁYN JAX PROFESSIONAL 25 przeznaczony jest do mycia okien, szyb, luster, lakierowanego drewna (mebli kuchennych), aluminium, monitorów i telewizorów LED, LCD, tablic kredowych, magnetycznych oraz gładkich powierzchni z tworzyw sztucznych. Znakomicie myje także płyty ceramiczne.
ZastosowanieZastosowanie:
Płyn JAX PROFESSIONAL 25 ma szeroką gamę zastosowań, od hotelarstwa i gastronomii po gospodarstwo domowe.
Sposób użyciaSposób użycia:
Niewielką ilość płynu nanieść na zabrudzoną powierzchnię przez naciśnięcie spryskiwacza. Następnie wytrzeć powierzchnię przy pomocy czystej ściereczki z mikrofibry lub papierowego ręcznika do uzyskania idealnego połysku.
Czyszczenie monitorów i ekranów: nanieść preparat na papierowy ręcznik lub czystą ściereczkę z mikrofibry, następnie wytrzeć powierzchnię.
pH:
Stężenie jonów wodorowych w produkcie: pH 9,5 do 10,5.
Dodatkowe informacje:
Uwaga: Podczas wysyłki produkt jest zakręcony nakrętką bezpieczną, a spryskiwacz jest dołączony luzem.

Kupujący ten produkt kupili także:

FOLIA ALUMINIOWA CATERINGOWA 30CM
KM02506

27.93PLNnetto 34.35PLNbrutto
ALKOHOLOWY ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK ROSA 500ML
PN12413
PUDEŁKO KLEJONE KROPKI 130X130X70MM 42610 A20
KM15384